BELGI.pL

Strona informacyjna o Owczarku Belgijskim w Polsce

aktualności

  • 11.02.2017

Planowany miot tervueren w hodowli z Wiedźmińskiej Stajni. zobacz

  • 08.02.2017. 

1. Pojawiły się nowe testy DNA na SDCA1 (ataksja).

- Informacja ze strony KCHBO. zobacz

- Informacja ze strony Uniwersytetu w Bernie Instytut Genetyki. zobacz

Informacja o SDCA1 - pobierz PDF

Instrukcja dotycząca wysyłania próbek krwi - pobierz PDF

2. Planowany miot - malinois w hodowli Wild South FCI. zobacz


  • 07.02.2017

1. Dodano nowe linki do forum niebieskiego i forum żółtego.

2. Dodano nową hodowlę owczarków belgijskich  Cuore Di Cerbero.


  • 06.02.2017

Dodano listę pozorantów i instruktorów w Polsce.


  • 05.02.2017

Uaktualnione terminy imprez kynologicznych w 2017 roku. Stan wg ZKwP na dzień 05.02.2017.

Kontakt

  • e-mail: belgi@belgi.pl
  • e-mail: martan07@tlen.pl

AKTUALIZACJA

11.02.2017

Instruktorzy

REGULAMIN PRZYZNAWANIA UPRAWNIEŃ INSTRUKTORÓW SZKOLENIA PSÓW w Związku Kynologicznym w Polsce. zobacz


WYKAZ INSTRUKTORÓW w oddziałach na podstawie sprawozdań 2013.
________________________________________

BĘDZIN
1. Andrzej Rapacz - psy użytkowe

BIAŁYSTOK
1. Jarosław Gesinowski - psy użytkowe

BIELSKO - BIAŁA
1. Ewa Brzask-Makieła - sędzia prób pracy - wyścigi chartów i zaprzęgów
2. Edward Iwanicki - sędzia prób pracy - wyścigi chartów

BYDGOSZCZ
1. Rafał Buczkowski - psy towarzyszące i obedience
2. Krzysztof Ciąćka - psy użytkowe
3. Magdalena Domańska - agility
4. Alicja Gusowska - agility
5. Marta Podlasińska - agility
6. Henryk Salamon - sędzia prób pracy – psy użytkowe i PT
BYTOM
1. Andrzej Biliński - wyścigi chartów
2. Grzegorz Biliński - wyścigi chartów
3. Jolanta Gajdz - wyścigi chartów

4. Marek Fryc - psy użytkowe
5. Janusz Kawiorski - psy użytkowe
6. Bogdan Koper - PT, obedience, wyścigi chartów
7. Barbara Sroka - wyścigi chartów

CHOJNICE
1. Andrzej Ćwikliński - wyścigi chartów
2. Jolanta Łomińska - wyścigi chartów
3. Andrzej Łomińska - wyścigi chartów i zaprzęgów
4. Jakub Narloch - PT, obedience
5. Jacek Nowak - wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów
6. Izabella Szmurło - wyścigi chartów i zaprzęgów
7. Małgorzata Szmurło - sędzia prób pracy - wyścigi chartów i zaprzęgów

CHORZÓW
1. Adam Domański - psy użytkowe


GDYNIA
1. Eliza Barczewska - psy użytkowe
2. Agnieszka Kępka - sędzia prób pracy - psy użytkowe, agility, obedience
3. Alicja Makowiec - psy użytkowe
4. Wojciech Makowiec - psy użytkowe
5. Janusz Strąk - psy towarzyszące, obedience
6. Leonard Wawrzyniak - wyścigi chartów
7. Artur Wróbel - wyścigi chartów

JELENIA GÓRA
1. Robert Czechowski - psy użytkowe

KALISZ
1. Robert Filipowiak - PT, obedience

KATOWICE
1. Dariusz Kmiecik - psy użytkowe
2. Henryka Korkus - psy użytkowe
3. Sonia Korkus - psy użytkowe
4. Jan Lenard - sędzia prób pracy - psy użytkowe
5. Danuta Olszewska - psy użytkowe
6. Tomasz Pecold - sędzia prób pracy - praca psa pasterskiego
7. Mariusz Ryndak - psy użytkowe
8. Małgorzata Starkiewicz - sędzia prób pracy - psy użytkowe i PT

KOSZALIN
1. Sławomir Ziobro - psy użytkowe

KRAKÓW
1. Ewa Bukład - sędzia prób pracy - psy użytkowe
2. Zofia Mrzewińska - sędzia prób pracy - PT, obedience
3. Jacek Lewkowicz - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience
4. Paulina Panuś - psy użytkowe
5. Szczepański Marek - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience
6. Lech Szczepański - psy użytkowe

KROSNO
1. Daniel Szydło - PT, obedience
2. Wanda Zaremba - psy użytkowe

LEGIONOWO
1. Anna Majewska - psy użytkowe
2. Robert Majewski - psy użytkowe
LEGNICA
1. Agnieszka Dudek - psy użytkowe
2. Leszek Kalisz - sędzia prób pracy - agility


LESZNO
1. Grzegorz Sobierajski - psy użytkowe

LUBLIN
1. Małgorzata Goleman - psy użytkowe
2.Tomasz Wlizło - psy użytkowe

ŁÓDŹ
1. Maria Kowalska - PT, obedience
2. Marcin Pogorzelski - psy użytkowe
3. Janusz Rurarz - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience, agility
4. Dorota Rymarska- PT, obedience
5. Alicja Szymańska-Paszczuk - PT, obedience

NOWY SĄCZ
1. Krzysztof Szymański - psy użytkowe

NOWY TARG
1. Emmy Chrapla - PT, obedience
2. Robert Gwadera - PT, obedience
3. Michał Majcher - psy użytkowe

OPOLE
1. Grażyna Wilińska - psy użytkowe

PŁOCK
1. Dariusz Więckowski - psy użytkowe

POZNAŃ
1. Małgorzata Wolniewicz - PT, obedience
2. Izabela Kudzinowska - psy użytkowe
3. Piotr Mazankiewicz - psy użytkowe
4. Tadeusz Roszkiewicz - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience

RADOM
1. Magdalena Bartoszewska - PT, obedience
2. Włodzimierz Gossa - psy użytkowe
3. Witold Horban - psy użytkowe
4. Zbigniew Milewski - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience

RYBNIK
1. Ewa Maciejończyk - PT, obedience
2. Leszek Salamon - sędzia prób pracy - psy użytkowe

RZESZÓW
1. Marta Gutowska - sędzia prób pracy - psy użytkowe i ratownicze
2. Elżbieta Hader - sędzia prób pracy - PT, obedience
3. Agnieszka Pierga - PT, obedience

SOPOT
1. Małgorzata Diug - PT, obedience
2. Katarzyna Drobik-Michalska - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience
3. Michał Szalc - sędzia prób pracy - psy użytkowe

SZCZECIN
1. Katarzyna Śniegulska - PT, obedience

TORUŃ
1. Krzysztof Brzoskniewicz - psy użytkowe
2. Piotr Wyborski - psy użytkowe

WARSZAWA
1. Stanisław Abłamowicz - sędzia prób pracy - psy użytkowe
2. Hanna Bryzek - agility
3. Jadwiga Chodzeń - psy użytkowe
4. Tomasz Chodzeń - psy użytkowe
5. Małgorzata Daniłowicz - psy użytkowe
6. Paweł Dudek - PT, obedience
7. Małgorzata Downarowicz - wyścigi chartów
8. Anna Jasińska - PT, obedience
9. Małgorzata Kędziorek - psy użytkowe
10. Kamil Kędziorek - psy użytkowe
11. Damian Kuraś - wyścigi chartów
12. Sławomir Kwiecień - psy użytkowe
13. Marcin Luciak - psy użytkowe
14. Beata Ryl - sędzia prób pracy - psy użytkowe, agility
15. Alan Sadlik - psy użytkowe
16. Anna Sajkowska - agility
17. Jan Sitarski - wyścigi chartów
18. Ewa Stolarska - sędzia prób pracy - wyścigi chartów i zaprzęgów
19. Janusz Słoniewicz - sędzia prób pracy - psy użytkowe, agility
20. Zbigniew Strzakłowiec - sędzia prób pracy - psy użytkowe
21. Śmigielska Hanna - PT, obedience
22. Leonard Wawrzyniak - wyścigi chartów
23. Sergiusz Witczak - PT, obedience
24. Artur Wróbel - wyścigi chartów
25. Andrzej Zembowicz - wyścigi chartów
26.Szewczyk Konrad-psy użytkowe

WROCŁAW
1. Janusz Arnold - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience
2. Jolanta Jabłońska - sędzia prób pracy - PT
3. Maciej Kłapkowski - psy użytkowe
4. Eugeniusz Korszek - sędzia prób pracy - psy użytkowe
5. Aleksander Skrzyński - sędzia prób pracy - psy użytkowe
6. Krzysztof Sokołowski - psy użytkowe
7. Mirosław Tchorz - psy użytkowe

ZAKOPANE
1. Barbara Jasiołek - PT, obedience

Ważne Strony

terminy imprez

  • Posłuszeństwo Ogólne, BH - 2017. zobacz
  • Obedience - 2017. zobacz
  • Psy Użytkowe (testy, IPO) - 2017. zobacz
  • Psy Pasterskie - 2017. zobacz
  • Agility -2017. zobacz
  • Mondioring - 2017. zobacz